    BOSCH - GSH 5 Σκαπτικό Πιστολέτο SDS-Max 1100W-7.5J
    ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ
    Κωδικός: 0611338700
    ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
    Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
    Ονομαστική ισχύς εισόδου: 1100 W
    Ενέργεια κρούσης: 7.5 J
    Αριθμός κρούσεων σε ονομαστικό αριθμό στροφών: 2900 min-1
    Βάρος: 5.8 kg
    Διαστάσεις εργαλείου (πλάτος): 103 mm
    Διαστάσεις εργαλείου (μήκος): 460 mm
    Διαστάσεις εργαλείου (ύψος): 235 mm
    Στήριγμα εργαλείου: SDS max
    Βαλίτσα μεταφορας
    1 βελόνι, SDS max, 280 mm
    Πρόσθετη χειρολαβή
    Περισσότερα Χαρακτηριστικά
    Τιμή
    Οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ
    ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ
    Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
    ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΝΤΟΣ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
    ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
    Περιγραφή
    • Το πιστολέτο GSH 5 SDS max διαθέτει επίσης Vario Lock και κουμπί κλειδώματος.
    Τεχνικά Χαρακτηριστικά
    Ενέργεια κρούσης: 7.5 J
    Βάρος: 5.8 kg
    Στήριγμα εργαλείου: SDS max
    Υλικά παράδοσης
    Βαλίτσα μεταφορας
    1 βελόνι, SDS max, 280 mm