Bosch - ROTAK18V2-38 Χλοοκοπτική Μηχανή Μπαταρίας 36V (2x18V) Li-Ion - Χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή (Solo)
Κωδικός: 06008B9M01
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Εξαιρετική απόδοση για μεσαίου μεγέθους γκαζόν, με εύκολο άδειασμα του σάκου γρασιδιού με το ένα χέρι.Το χλοοκοπτικό ROTAK18V2-38 έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη διαχείριση μεσαίου έως μεγαλύτερου μεγέθους γκαζόν. Αυτό το χλοοκοπτικό μπαταρίας συνδυάζει έναν κινητήρα χωρίς ψήκτρες με την τεχνολογία Syneon, εξασφαλίζοντας ιδανική ισχύ και μεγάλο χρόνο λειτουργίας. Οι μπαταρίες 2 x 18 V παρέχουν την απόδοση ενός συστήματος 36 V, καθιστώντας το ιδανικό για την αντιμετώπιση πιο απαιτητικών γκαζόν. Ένας μαγνητικά συγκρατούμενος προφυλακτήρας εκτροπέα επιτρέπει την εύκολη, με το ένα χέρι αφαίρεση και άδειασμα του σάκου γρασιδιού. Μια κεντρική ρύθμιση του ύψους κοπής 6 βαθμίδων σας επιτρέπει να προσαρμόσετε το φινίρισμα του γκαζόν σας (30-75 mm). Η...
Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
| Τάση: 36V (2x18 V) |
| Συμβατότητα μπαταρίας: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Σύσταση μπαταρίας: >= 4,0 Ah |
| Συνιστώμενη επιφάνεια γκαζόν, μέγ.: 500 m² |
| Πλάτος κοπής: 38 cm |
| Όγκος κάδου: 40 L |
| Ύψος κοπής: 30 – 75 mm |
| Ρύθμιση ύψους κοπής: 6 θέσεις |
| Είδος λαβής: Πτυσσόμενη |
| Διαστάσεις εργαλείου (Μ x Π x Υ): 1430 x 440 x 1060 mm |
| Βάρος χωρις μπατ.: 15.8 Kg |
| Απαιτούνται μπαταρίες 2x18V |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Συμβατά Αξεσουάρ
Περιγραφή
- Οι μπαταρίες 2 x 18 V παρέχουν την απόδοση ενός συστήματος 36 V, καθιστώντας το ιδανικό για την αντιμετώπιση πιο απαιτητικών γκαζόν.
- 18V POWER FOR ALL ALLIANCE: Μία μπαταρία υψηλής ποιότητας. Πολλαπλές μάρκες. Περισσότερα από 150 προϊόντα. Μειώστε την ανάγκη για πολλαπλές μπαταρίες και φορτιστές, εξοικονομώντας χρήματα στο σπίτι και τον κήπο σας.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση: 36V (2x18 V) |
| Πλάτος κοπής: 38 cm |
| Όγκος κάδου: 40 L |
| Ύψος κοπής: 30 – 75 mm |
| Είδος λαβής: Πτυσσόμενη |
| Βάρος χωρις μπατ.: 15.8 Kg |