Bosch - ROTAK18V-32 Χλοοκοπτική Μηχανή Μπαταρίας 18V Li-Ion - Χωρίς Μπαταρία & Φορτιστή (Solo)
Κωδικός: 06008B9P01
ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
Διαβάστε Ολόκληρη την Περιγραφή
| Τάση μπαταρίας: 18.0 V |
| Συμβατότητα μπαταρίας: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Σύσταση μπαταρίας: >= 4.0 Ah |
| Συνιστώμενη επιφάνεια γκαζόν, μέγ.: 150 m² |
| Πλάτος κοπής: 32 cm |
| Σύστημα κοπής: Μαχαίρι |
| Όγκος κάδου: 35 L |
| Ύψος κοπής: 25 – 65 mm |
| Ρύθμιση ύψους κοπής: 5 θέσεις, κεντρική |
| Είδος λαβής: Πτυσσόμενη |
| Διαστάσεις εργαλείου (Μ x Π x Υ): 1200 x 410 x 1010 mm |
| Βάρος χωρίς μπατ.: 10.8 Kg |
Περισσότερα Χαρακτηριστικά
Πληρωμή έως και σε 6 άτοκες δόσεις
ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Συμβατά Αξεσουάρ
Περιγραφή
- Εύκολο κούρεμα συμπαγών γκαζόν, με επιλογή χορτολίπανση για υγιή ανάπτυξη του γρασιδιού.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Τάση μπαταρίας: 18.0 V |
| Πλάτος κοπής: 32 cm |
| Σύστημα κοπής: Μαχαίρι |
| Όγκος κάδου: 35 L |
| Ύψος κοπής: 25 – 65 mm |
| Είδος λαβής: Πτυσσόμενη |